Pokyny
6. závod SmartMaps Cupu
Závod Pražského žebříčku, Středočeského žebříčku a žebříčku Jižních Čech
Závod veteránského žebříčku pro Prahu a Středočeskou oblast
Závod systému Ranking s koeficientem 1,00
1. června 2008 - Boudy
Prezentace: obecní úřad Boudy od 9:00 do 10:00 hod.
Vzdálenosti: parkoviště - centrum 0 - 600 m
centrum - prezentace v místě
Parkování: prosíme o co nejúspornější a nejohleduplnější parkování v obci podél příjezdové a na místních komunikacích v obci Boudy,
parkování není organizováno pořadateli, dodržujte pravidla silničního provozu a buďte ohleduplní k obyvatelům obce
Start: intervalový, 00 = 11:00
vzdálenost z centra 1 000 m, převýšení do 50 m, značeno modrobílými fábory
doba průchodu startovním prostorem 3 minuty
Cíl: vzdálenost z centra 800 m, značeno červenobílými fábory
úsek z poslední kontroly do cíle je povinný, značen oranžovobílými fábory
mapy v cíli se vybírají pouze při poruše razícího zařízení
uzávěrka cíle v 15:10
Závodní prostor: všechny lesy severně a západně od centra závodů
Zakázané prostory: louka přibližně uprostřed závodního prostoru – v mapě vyznačeno svislými červenými šrafy
Nevstupujte na nově osázené paseky, v terénu neznačeno!!!
Popis terénu: smíšený les, zvlněný až kopcovitý s kameny a kamennými poli, převážně dobře průběžný s množstvím cest, 480 – 580 m n.m.
Předpokládané časy vítězů: dle rozpisu závodů
Limit: 140 minut - pro všechny kategorie
Občerstvení na trati: voda, občerstvovací stanice pro kategorie D21L, H20, H21L, H35L a H45L je vyznačena v mapě
Mapa: U Brožáka - měřítko 1:15 000
E 5m, stav květen 2005, rozměr A4,
v prostoru jsou nové paseky, v mapě neznačeny
mapovali: J. Koníček, I. Novák, J. Němečková, A. Richtr,
kreslili M. a I. Novákovi
mapový klíč ISOM 2000, tisk CMYK+B
mapa není vodovzdorně upravena
Zvláštní symboly: zelené kolečko - význačný strom
zelený křížek - vývrat
černý křížek - dřevěný objekt
Stavitel tratí: Libor Novák
Startovní listina: bude vyvěšena v centru závodů a na startu
Popisy kontrol: samoobslužný odběr v centru závodů
Systém ražení: Sportident, čipy dle požadavků v přihlášce budou vydávány u prezentace,
v případě poruchy se razí kleštěmi do vyznačených políček v mapě, závodník je povinen odevzdat mapu v cíli!!!
Vyčítání čipů: v centru závodů
Předběžné výsledky: budou vyvěšovány v centru
Protesty: písemně s vkladem 200 Kč hlavnímu rozhodčímu
Jury: Martin Tichovský, Pavla Fialová, Josef Hejzlar
Fáborkovaná trať: kategorie D10L, H10L a HDR, značena oranžovými fábory,
zkracování mezi kontrolami povoleno,
doprovod je povolen pouze v kategorii HDR!!!
Šatny: vlastní dopravní prostředky
Občerstvení: pro všechny závodníky po doběhu v cíli. Omezeně lze využít hostinec (moc pružní nejsou, upozorněni byli)
WC: Výhradně WC v místní restauraci nebo 2 Toiky u startu, prosíme o použití jen těchto zařízení - OKP už jednoho závodníka za konání potřeby v závodním prostoru diskvalifikovalo…skoro, po odstranění stop byl omilostněn)
První pomoc: v cíli
Vyhlášení vítězů: v centru od 14:00, pouze kategorie do D/H 16 včetně
Za pořadatele z OK 24 Praha
Jarmila N Ě M E Č K O V Á Aleš R I C H T R
ředitel závodu hlavní rozhodčí